Dlaczego wszyscy chcą mieszkać na południu Pragi?

Sprzedaj
Komfortowa lokalizacja apartamentu jest chyba największą trudnością dla ludzi, szukających nowego lokum w Warszawie. Nowoczesne inwestycje budują się niemalże w całym mieście, a oferta deweloperska jest bardzo różnorodna.

Oczywiście im bliżej ścisłego centrum, tym stawka za metr kwadratowy wzrasta.

Teraz jednak stolica jest świetnie skomunikowana dlatego, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia liczy się bliskość stref zielonych oraz dobre infrastruktury okolicy. Gdzie znajdziemy takowe lokale? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest dzielnicą o której często mówiło się źle.

Na prawdę w latach dziewięćdziesiątych ta okolica nie była zbyt przystępna do życia.

jednakże przez lata spopularyzowane plotki nie są już aktualne.

Teraz świeże mieszkanka na południowej Pradze cieszą się bardzo sprzedażą. W tym obszarze powstaje bardzo dużo inwestycji deweloperskich. Mieszkańców stolicy przyciągają także niskie ceny mieszkań, które są niższe niż na przykład na Śródmieściu. Dlatego nabycie nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego zadłużenia. Ten obszar Warszawy cechuje się atrakcyjnymi architektonicznie blokami i dogodną infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe.

Znajdziemy tutaj mnóstwo szkół a także przedszkoli.

Poza tym jest tutaj mnóstwokorporacji usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,dlatego mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w balkony i ogródki..
Zobacz:
Jak zaplanować ciekawą wycieczkę?
Zorganizuj swój debiutancki wyjazd samolotem
Odpowiednie odżywianie - o czym powinieneś pamiętać?